Чорногорія (Montenegro) - держава на Балканському півострові, на березі Адріатичного моря. Це маленька, казкова країна - справжня перлина, створена морем в глибині Чорних гір. Її краса сяє блискітками моря, червоними черепичними дахами, смарагдовою зеленню лісів, яскравими квітами на луках, клумбах, підвіконнях і білими стінами старих церков. Гори в цих місцях виростають як ніби прямо з моря. На узбережжі велика кількість середземноморської рослинності - агави, алоє, пальми, магнолії, евкаліпти, олеандри, мімози, кактуси.

У лісах на півночі навіть водяться ведмеді, вовки та лисиці! Повітря має особливі цілющі властивості, тому що поєднує морський йодований і гірський з фітонцидами хвойних дерев (соса, ялиця, ялівець). Не менша коштовність країни Чорної Чорногорії Гори - її люди - привітні, відкриті, життєрадісні, завжди готові до задушевному розмови і ... близькі нам по духу.

Номінації конкурсу: вокал, хореографія, цирк, розмовний жанр, інструментальна музика, театри мод та модельні агенції. Можлива дистанційна участь в конкурсі!

Вікові групи від 3 до 25 років + категорія "Професіонали".

Наша сторінка у ФБ: facebook.com/Міжнародний-фестиваль-Monte-Fest-107673990591735/?modal=admin_todo_tour

Офіційний сайт: talantfest.com

Телефонуйте: +38 (066) 878-16-82  +38 (097) 055-86-45

 

Viber +38 (073) 321-40-10 Email: talantfest@gmail.com