Запрошуємо до Харкова 9-13 січня 2019 роки стати учасником міжнародного фестивалю-конкурсу «Творимо дива разом»

«Carnaval Resort & Spa» - заміський готельний комплекс, знаходиться в 48 км від Харкова на території Національного природного заповідника «Гомільшанські ліси», в популярному

 місці відпочинку - «Коробчастих хуторах». Готель пропонує своїм гостям розміщення в 131 комфортабельному номері. До ваших послуг кафе «Венеція», ресторан «Ємеля», спорт-бар «5-й тайм», літній бар «Ріо» зі смачною і різноманітною кухнею. На території «Carnaval Resort & Spa» великий вибір розваг - два басейни з аквапарком, лазні, хамам, боулінг, більярд, пейнтбол, міні-гольф, велосипеди, спортивні майданчики, настільні ігри, міні-клуб, дитячі ігрові майданчики і прогулянкові маршрути.

    Харчування в «Carnaval Resort & Spa». Ще однією перевагою відпочинку з дітьми в Харківській області в «Carnaval Resort & Spa» є наявність в ресторані дитячого меню, страви якого готуються з екологічно чистих продуктів і користуються популярністю серед хлопців. 

  Проживання облаштовано в комфортабельних номерах зі всіма зручностями. Цілодобову охорону порядку на території забезпечує власна служба безпеки, що дозволяє батькам не турбуватися за відпочинок своїх дітей.

З огляду на участь Інтернету в сучасному житті, ми подбали про безкоштовне Wi-Fi - покритті по всій території. 

   Побувавши одного разу з дітьми в «Carnaval Resort & Spa», Ви зможете оцінити всі принади заміського цивілізованого комфортабельного і веселого відпочинку. І Ваші діти будуть Вам за це вдячні! 

Вікові категорії від 3 до 25 років, також є категорія "Професіонали".

Можливо дистанційне участь в конкурсі!

Подробиці в групі: vk.com/tanclger

Телефонуйте: +38 (066) 878-16-82 +38 (097) 055-86-45

Viber +38 (073) 321-40-10

Email: talantfest@gmail.com