Одеса - місто романтики, мистецтва, гумору, поем, театрів і музеїв. Місто біля моря, місто сонця і любові! Ті, хто хоч раз побував в Одесі, повертаються сюди знову і знову, а ті, кому пощастило народитися в цьому прекрасному місті, несуть любов до нього в своєму серці протягом усього життя і заражають нею оточуючих.

  Курорт Одеса з кожним роком привертає до себе все більше відпочиваючих і туристів.

  Як кажуть в Одесі - Одесу потрібно не тільки бачити, а й чути, вдихати, обмацувати, пробувати на смак. Одеса - це не вокзал і не аеропорт, і навіть не Приморський бульвар і не Дерибасівська - точніше, не тільки вони. Одеса - це суміш жаркого сонця і ніжних піщаних пляжів, неймовірних одеських історій і оригінального гумору, блискучих фраз і геніальних віршів, популярних анекдотів і просто цікавих книг.

  Одеса зачаровує своєю архітектурою. Одеса - місто, який зібрав в собі найрізноманітніші стилі архітектури. Деякі будівлі в Одесі - представляють суміш різних напрямків в архітектурі, інші ставляться до певного сторіччя, одні побудовані в стилі Ренесансу, іншим властивий класичний стиль.

  Вулиці Одеси. Прогулюючись по ним, ви відкриєте для себе зовсім інше місто.

  У кожному місті є своя найоригінальніше місце. Таким місцем у місті Одеса є Потьомкінські сходи, свого роду вхід в місто з боку моря.

Не можна не згадати і про інше пам'ятнику архітектури. Одеський оперний театр - один з найзнаменитіших пам'яток світової культури, візитна картка міста. Оперний театр в Одесі за своєю красою стоїть в одному ряду зі знаменитим віденським оперним театром та іншими перлинами Європейської архітектури.

  Іноді в морському порту можна побачити круїзні лайнери, завбільшки з п'ятиповерхові будинки - яскраве підтвердження, що історія міста Одеса, його архітектурна та історична слава відомі далеко за межами нашої країни.

     Одеський регіон має багату природну і етнокультурну ресурсну базу, що створюють передумови для всіх широкого використання в цілях відпочинку. М'який клімат, мальовничі ландшафти, цікаве історико-культурну спадщину є запорукою різнобічного відпочинку і туризму в заміській місцевості.