Львів - це маленький Париж. Місто, побудовано з любов'ю та гармонією, істинно європейським шармом і дивно тонким розумінням краси. Тут завжди панують особливий настрій і стиль, які відбиваються на всьому: назвах невеликих магазинчиків і кафе, вишуканих фасадах будівель, красивих і оригінально оформлених вітринах, інтер'єрах історичних будівель в центральній частині міста ...

Сьогодні жителі міста так само гостинні, як і сотні років тому. Вони усміхнені і товариські, люблять свята і народні гуляння, шанобливо звертаються один до одного "пан" і "пані", дуже серйозно ставляться до релігії, залишаються вірними греко-католицької церкви, яка виникла і зміцніла саме на цій землі, говорять і співають на українською мовою, хоча практично всі знають російську та польську.

Львів - одне з найбільших міст України, обласний центр Львівської області. Населення його складає 900 тис. Чоловік. Більше 200 тис. Чоловік відвідує його з екскурсіями. Львів нагадує музей під відкритим небом, в якому знаходиться 2000 історичних, архітектурних і культурних пам'яток. Місто було засноване у 1256 князем Данилом Галицьким і названий на честь його сина Лева. Вигідне розташування на перехресті торгових шляхів з портів Чорного та Балтійського морів, з Києва, Центральної та Західної Європи сприяло його швидкому економічному розвитку.

Основні визначні пам'ятки Львова: Площа Ринок. Архітектурний ансамбль з Ратушею (1381-1827 рр.). У центрі, який є символом міста. Вхід в Ратушу стережуть два леви, які тримають щити з гербом міста. У середньовіччі перед Ратушею стояв стовп покарання. Оточують площу з чотирьох сторін 44 різних за часом і стилем (ренесанс, бароко, ампір) будинки. У підвалах і на перших поверхах багатьох з них збереглися елементи готичної архітектури XV-XVI.

Площа Адама Міцкевича. Колись тут сходилися дві притоки річки Полтви. У центрі площі стоїть фігура Божої Матері. У 1905 році тут встановлено пам'ятник Адаму Міцкевичу - польському поетичному світочу. На площі також розташована історична будівля готелю «Жорж».

Проспект Свободи. Туристичний центр міста з алеєю та пам'ятником Тарасу Шевченку. Це центр політичного життя міста, а також постійне місце зборів неформальної молоді, іменує його «жабою».

Високий замок. Гора в центральній частині міста, на вершині якої знаходився замок польського воєводи, взятий в 1648 р Військами М. Кривоноса. Зараз на його місці - оглядовий майданчик, з якого відкриваються чудові види на місто. Нагору ведуть довгі сходи.