Творчий табір "ВМЕСТЕ", що розкинувся в одному з найкрасивіших заповідних куточків Болгарії - курортній зоні Кітен, на березі Чорного моря. Табір відкрив свої двері для юних відпочивальників у 2013 році після капітального ремонту. Територія потопає  у зелені вікових дерев, чисте морське повітря і прекрасні пейзажі, затишні і сучасні номери, захоплююча анімаційна програма, безліч гуртків і спортивних секцій, кращий на болгарському узбережжі пляж.

МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ, ТЕРИТОРІЯ:

У 55 кілометрах на південь від міжнародного аеропорту Бургас, в місті Кітен, в 300 метрах від моря, впритул примикаючи до Національного заповідника "Ропотамо".

Недалеко від табору розташовані магазини, кафе, кіоски з сувенірами, в декількох кілометрах - гучні дискотеки і багатолюдні курорти, однак, безпосередньо поблизу від табору спокійно і тихо.

 Територія табору дуже простора і зелена! Не секрет, що в Болгарії дуже важко знайти базу, яка дає можливість дітям, по-справжньому попустувати. Так ось, наша - саме така! Її розмір - більше 7 гектар. На ній багато місця і для спорту і для ігор, і просто для спокійних прогулянок. На території багато листяних дерев, квітів. Уздовж обох корпусів простяглася тіниста алея. Територія обгороджена і цілодобово охороняється. У таборі знаходяться: футбольне, баскетбольне поле, відкриті два басейни з лежаками і парасольками, анімаційна зона (велика і мала сцени), танцювальний зал, диско-зал, комп'ютерний клуб, магазин-кафе, ресторан.