Харків - найбільше місто Східної України, що поєднує в собі глибоке історичне коріння і атмосферу сучасного мегаполісу. Його вважають столицею Слобожанщини.

Сьогодні місто змінюється і багатьох мандрівників приємно дивує. Харків - місто порівняно молоде. Його вік - 360 років. Незважаючи на це, місто є одним з найцікавіших в Україні.

Перша столиця України може вас порадувати, здивувати, розбурхати і навіть шокувати - Харків не таке вже і нудне місто, як здається багатьом, бо  цікавих і незвичайних місць в Харкові безліч.

Щодня сюди приїжджають тисячі туристів. У місті є метро, чудово розвинений громадський транспорт. Приїжджим пропонується багато можливостей гарно провести час і відвідати цікаві  пам'ятки. 

Є такі місця, які виділяються особливо - їх історія, розташування і навколишня місцевість дуже цікаві і мальовничі.

Місто промисловості і науки; старовинних церков і монументальних будівель з бетону, прагматичний і романтичний одночасно - таким сьогодні перед нами постає Харків. Будівельники в усі віки намагалися зробити його ґрунтовним - то зводили найвищу дзвіницю, то замахувались на нові грандіозні форми, яких ніколи ніхто раніше не створював.

Безліч цікавих скульптур, театри, музеї, собори, затишні парки - два дні, проведені в цьому місті, зроблять Вашу участь на нашому фестивалі насиченою і справді незабутньою.

Харків друге за чисельністю населення місто в Україні.

Тут Ви можете відвідати безліч музеїв, галерей мистецтв, а також аквапарк "Джунглі"  jungle.ua зоопарк  zoo.kharkov.ua екопарк Фельдмана feldman-ecopark.com и Діснейленд (парк Горького) centralpark.kh.ua для розваг та відпочинку.