Влад ЯМА - володар Кубка України, переможець відкритого чемпіонату Лондана, суддя телепроектів "Танцюють всі!", "Україна має талант", "Модель XL", "Ліга Сміху", фіналіст і суддя шоу "Танці з зірками"

Григорій ЧАПКІС - Народний артист України, член журі телепроекту «Танці з зірками» (телеканал СТБ), танцмейстер Віденських балів, маестро, кавалер ордена Святого Станіслава, почесний професор КНУКІМ, член спілки хореографів України

Діма КОЛЯДЕНКО - Відомий співак, шоумен, телеведучий, володар премій «Пісня року та «Шлягер року»

Раду ПОКЛІТАРУ - хореограф, засновник театру «Київ модерн-балет», член журі телепроекту «Танцюють всі», постановник церемонії відкриття Сочинської олімпіади

 

Мар'ян ГАДЕНКО - Народний артист України, нагороджений  орденом за заслуги ІІ і ІІІ ступеня, кращий композитор телерадіофестивалю «Прем'єра пісні», композитор-пісняр, організатор всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів

Наталія МАЙ - автор, композитор, виконавець, Заслужена артистка України, Народна артистка Слобожанщини

Герман ЮРЧЕНКО - Народний артист України, Заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри хореографії Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, глава ПОВ «Національна всеукраїнська музична спілка», Лауреат премії імені В. Г. Короленка

Пен ЛЮ (Peng LIU) - Хореограф з Китаю, член академії танцю Китаю, Директор Центру культури і мистецтв Китаю в Україні, посол з пропаганди виконавчого мистецтва провінції Хунань, член суддівських колегій багатьох міжнародних фестивалів-конкурсів

Максим АПУШКІН - учасник шоу-дуету "Free Life", майстер спорту України з бальних танців, соліст, артист академічного театру танцю імені Вадима Єлізарова, соліст гастрольних турів в Франції, Німеччини, Китаю, Норвегії, Швейцарії, соліст і актор бродвейського мюзиклу "Saturday Night Fever" в США та Мексиці

Оксана Апушкіна - учасник шоу-дуету Free Life, майстер спорту України з бальних танців, соліст, Артист академічного театру танцю імені Вадима Єлізарова, соліст гастрольних турів в Франції, Німеччини, Китаю, Норвегії, Швейцарії, соліст і актор бродвейського мюзиклу "Saturday Night Fever" в США і Мексиці

Лілія ПРИГОДА ˗ старший викладач кафедри хореографії Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, художній керівник народного ансамблю танцю «Весна», член Національної спілки хореографів України

Мар'ян ШУНЕВИЧ - Народний артист України, Заслужений артист СРСР, артист Львівської обласної філармонії. Автор і виконавець популярних пісень

Марія СТЕЦЮН - солістка Харківської обласної філармонії. Лауреат Міжнародних та Національних вокальних фестивалів-конкурсів

Сергій ГРАЧОВ - відомий аранжувальник і композитор, музичний продюсер телешоу «Народна зірка» (телеканал Україна)

Наталія МЕЛЬНИКОВА - Режисер, актриса, педагогог, магістр мистецтвознавства, аспірант Білоруської державної академії мистецтв, викладач дисциплін "акторська майстерність" і "сценічна мова" на театральному відділенні Дитячої школи мистецтв мінської філії Санкт-Петербурзької школи телебачення (Білорусь)

Вікторія ЧЕРНЕЦЬКА - кандидат філологічних наук, автор численних наукових публікацій про дослідження життя і творчості Володимира Винниченка, начальник управління культури і туризму Олександрійської міської ради

Віктор Дужич-МИКОЛАЙЧУК - Заслужений артист України, доцент, завідувач кафедри хореографії Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

Дмитро СОКОЛОВ - директор Обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи, лауреат міжнародних конкурсів, співак і музикант

Елла ХОДАН - член журі, викладач вищої категорії, керівник естрадно-циркової студії "Арлекін" м Орел, Росія, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів

Сергій СТАРЧЕНКО - артист популярної групи «КРАЯНИ»

Сергій БАЦМАН - Заслужений артист України соліст популярної групи «КРАЯНИ»

Анатолій ПИЛЯЙ - автор і виконавець, композитор, аранжувальник, артист популярної групи «КРАЯНИ»

Валерія ДАШКО - магістр Російської академії музики імені Гнесіних, переможець телевізійного конкурсу "Чорноморські ігри"

Олександр ЛЕЩЕНКО - срібний призер телевізійного проекту «Танцюють всі», переможець телепроекту «Танцюю для тебе-3», переможець проекту «Майданс», художній керівник і головний хореограф-постановник балету «Форсайт»

Мілена ЛЕЙБУК - директор центру естетичного

розвитку, суддя асоціації естрадного танцю України, балерина, тренер переможців і призерів чемпіонатів і кубків світу з шоу-програмами, організатор міжнародних фестивалів-конкурсів

Ігор ХРАМОВ - Заслужений артист України, художній керівник балетної трупи Львівського Національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

 

 

Ірина КРАВЧЕНКО - директор Олександрійської дитячої музичної школи, викладач вищої категорії по класу фортепіано, член президії обласної ради директорів шкіл естетичного виховання Кіровоградської області, член художньої ради управління культури і туризму Олександрійської міської ради

Володимир МАЗУР - хореограф і педагог балету "ЖИЗНЬ", соліст балету "ЖИЗНЬ", хореограф-постановник Народної артистки України Руслани Лежічко на Євробаченні

Лариса БОРИСЕНКО - викладач музичної академії "Golden Sound", магістр вокального мистецтва, володарка Гран-Прі міжнародного конкурсу "Grand Music Fest", учасниця телевізійного проекту "Х-Фактор" (телеканал СТБ)

Олександр ГЕРАЩЕНКО - переможець телепроекту «Танцюють всі 3», фіналіст телепроекту «Танцюють всі повернення героїв», директор танцювальної студії "G.Dance Center"

Олена ПЛАКСІНА - доцент кафедри вокально-хорової підготовки вчителя Харківської гуманітарно-педагогічної академії, Заслужена артистка України

Олег РУДИЧ - засновник музичної школи в

м Ганновер (Німеччини) - «Musik Master Musikschule». Володар Гран-прі Міжнародного конкурсу «На хвилях Євпаторії» в категорії «Професіонали»

Наталія СУЛАЄВА - Заслужена артистка України, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри музики, Декан Полтавського Національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, солістка Народного хору «Калина»

Віталій БЕЗНОСЕНКО - поет, драматург, актор Криворізького академічного театру драми і музичної комедії імені Тараса Шевченка

Володимир ОТКИДАЧ - Доктор мистецтвознавства, Професор кафедри інструментів духового та естрадного оркестрів факультету музичного мистецтва Харківської державної академії культури, диригент, аранжувальник, керівник вокальних ансамблів - лауреатів численних міжнародних конкурсів в Україні, Росії, Білорусії, Молдові.

Станіслава КОТЕЛЯНСЬКА - Заслужений діяч естрадного мистецтва України, голова ДОО «Співограй», магістр культури, режисер-постановник. Директор міжнародних і всеукраїнських фестивалів-конкурсів мистецтв

Григорій ВОРОНОВ - Заслужений працівник культури України, доцент кафедри хореографії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, член спілки хореографів України

Марк ОРЛОВСЬКИЙ - Заслужений діяч мистецтв України, директор продюсерського центру Григорія Чапкіса, керівник творчих майстерень, представник Європейської фестивально- концертної ліги в Києві, посол дружби провінції Хунань (Китай), експерт національного реєстру рекордів України, кавалер найвищої народної нагороди - ордену Нескорених

Тетяна САДОХІНА - Заслужена артистка України, солістка Полтавської обласної філармонії, директор продюсерського центру «Квітограй», автор і виконавець, композитор, член Національної всеукраїнської музичної спілки

Олександр ЛІШАНСЬКИЙ - керівник телевізійної студії "ВМЕСТЕ", директор творчого табору "ВМЕСТЕ" (Болгарія). Член Національної спілки журналістів України, генеральний продюсер серіалу "Перерва" на I національному каналі (Україна)

Денис МІРГОЯЗОВ - головний хореограф команди

м Дніпро на телепроекті «Майдан'S», хореограф-постановником талант-шоу "Народна Зірка", "Х-Фактор", "Україна має талант", творець танцювального центру "DAN DANCE COMPLEX"

Анастасія СУЯРОВА - магістр, педагог кафедри хореографії університету імені Б. Грінченка та Київського хореографічного коледжу. Генеральний директор мережі "Litvinoff dance", хореограф, асистент-постановник телевізійного проекту "Танцюють всі"

Євген ПРИСЯЖНЮК - керівник продюсерського центру і музичної академії «Golden Sound», голова ГО «Гранд-шоу», поет-пісняр, організатор міжнародних та всеукраїнських фестивалів-конкурсів

Вадим САЖИН - поет, композитор, аранжувальник, викладач вокалу, керівник зразкової естрадної студії "Сажинці" м.  Бобруйск, Білорусь. Учні: Бі-2, Іра Медведєва (6 кадрів), Руслан Алехно та інші

Людмила КУДРИЧ - Заслужена артистка України, доцент Харківської державної академії культури, завідуюча кафедри естрадного співу

 

Іслам КАМАЛІЯ - Заслужений артист Таджикистану, Заслужений працівник культури, лауреат премії АРК, лауреат конкурсу імені Вірського, голова Кримського республіканського відділення Національної спілки хореографів

Ігор БОЙЧУК - артист балету Харківського національного академічного театру опери та балету імені Лисенка, соліст балету харківського академічного театру музичної комедії. Переможець відкритих першостей в класі С з акробатичного рок-н-ролу Латвії і Росії

Надія ОЛЬШАНСЬКА - голова Фонду Масових Видовищ і Шоу-програм (Краків, Польща), магістр міжнародних відносин Краківської Академії імені О.Ф. Моджевсего і культурознавства Академії Ігнаціанум в Кракові. Директор фестивалю театру "Схід-Захід"

Олег КЛИМОВИЧ - телепродюсер, член Європейської мовної спілки. Працював з такими грандами українського шоу-бізнесу як Ніна Матвієнко, Оксана Білозір, Василь Зінкевич, Павло Дворський, Іван Попович