Космос - це дитячий оздоровчий табір, розташований на мальовничій упорядкованій території площею 3,7 гектара ретельно продуманої і зручно розпланованої для відпочинку дітей.

Для спорту і розваги дітей на території є футбольне, волейбольне та баскетбольне поля, дитяче містечко, ігрові майданчики, відкритий майданчик для проведення масових заходів, амфітеатр, танцювальний майданчик, кінозал, зал комп'ютерних ігор.

У таборі працюють гуртки: хореографічний, театральний, вокальний, гурток прикладної творчості. В ДОТ «Космос» добре організовано фізичне виховання дітей, працюють спортивні секції: футбол, волейбол, плавання, рукопашний бій та ін.

Проживають діти в двох 2-х поверхових стаціонарних цегляних корпусах.

Є кімнати по 6-8 чоловік із зручностями на поверсі. Ліжка з ортопедичними матрацами "Veneto System". Балкон в кожній кімнаті.

Є номери з частковими зручностями по 3-4 людини. У номері є туалет і умивальник, гарячий душ на поверсі. Ліжка з ортопедичними матрацами "Veneto System". Балкон в кожному номері.

А також номери з усіма зручностями по 3-4 людини, душем, телевізором, кондиціонером, сейфом, ортопедичними ліжками з матрацами "Veneto System" і сучасним інтер'єром. Балкони на море.

Малий корпус: Кімнати по 2-4 людини зі зручностями на поверсі. Душові з гарячою водою знаходяться в окремій будівлі, гаряча вода подається безперебійно, водопостачання - з власної артезіанської свердловини.

Харчування для дітей - 5-ти разове, збалансоване відповідно до вимог міністерства охорони здоров'я України та приписами держсанепіднагляду.

Космос має власний пляж протяжністю близько 70 метрів. Територія пляжу обладнана тіньовими навісами, кабінками для перевдягання, душовими. Пісок щодня очищається піскоприбиральною машиною. Море має пологе піщане дно. Місце для купання дітей позначено огороджуючими засобами і буями.